Praktyki z dokumentacji pomiarowo-rysunkowej (zajęcia terenowe)

Tegoroczna praktyka z inwentaryzacji pomiarowo-rysunkowej zabytków architektury, w której uczestniczyli studenci II roku konserwatorstwa odbywała się na Wydziale Sztuk Pięknych, przy ul. Sienkiewicza 30/32 . Studenci w dniach 05 – 16 lipca inwentaryzowali tradycyjnymi metodami (miarki, dalmierze, rysunek na kalkach) oraz fotografowali południowe skrzydło Wydziału.

Wykonywana przez studentów pod kierunkiem mgr inż. arch. Beaty Piaskowskiej oraz mgr. Adama Mocha inwentaryzacja jest kontynuacją podjętego w ubiegłym roku projektu kompleksowego zinwentaryzowania budynku Wydziału Sztuk Pięknych.

Na kontynuujących cykl zajęciach w semestrze zimowym roku akademickiego 2021-2022 studenci opracują i wykonają przygotowaną dotychczas dokumentację w programie AutoCad.