Rekrutacja na praktyki w Glasgow

W piątek, dnia 1 marca 2019 r. o godz. 14.00 w sali 136 odbędzie się rekrutacja na trzymiesięczne praktyki Erasmusa do Glasgow.

Rekrutacja będzie miała charakter konkursowy i obejmować będzie pisemny sprawdzian z tłumaczenia tekstu specjalistycznego na j. angielski oraz rozmowę z kandydatami w j. angielskim. O ostatecznym wyniku decydować będą również: średnia ocen ze studiów oraz oceny uzyskane z następujących przedmiotów: Rysunek techniczny, Systemy komputerowe dla potrzeb konserwatorskich oraz Dokumentacja pomiarowo-rysunkowa zabytków architektury.

Osoby, które zamierzają przystąpić do rekrutacji proszone są o przesłanie do dnia 27 lutego br. krótkiego listu motywacyjnego w j. angielskim wraz z informacją o średniej ze studiów oraz o ocenach z wymienionych wyżej przedmiotów. Zgłoszenia proszę kierować na adres: krawczyk@umk.pl

W rekrutacji mogą wziąć udział studenci III roku stopnia licencjackiego oraz I i II roku stopnia magisterskiego.

Szczegółowe informacje na temat dotychczasowej współpracy z Page/Park Architects oraz Fundacją Glasgow Necropolis znajdziecie Państwo na stronie www Zakładu Konserwatorstwa.