“BUILDING RECONSTRUCTION AS REFLECTION OF CULTURAL IDENTITIES. POLISH – GERMAN SYMPOSIUM“

17-19 listopad 2011, dr. inż. arch. Bożena Zimnowoda-Krajewska uczestniczyła w “Building reconstruction as reflection of cultural identities. Polish – German symposium“ odbywającym się w ramach projektu pt.: BLICKWECHSEL. Künstlerische Dialoge mitPolenorganizowanym przez Akademie der Künste i Polnisches Institut Berlin przy wsparciu Fundacji Polsko-Niemieckiej i w ramach polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

W konferencji brali udział uczestnicy z uczelni, placówek konserwatorskich i muzealnych niemieckich i polskich. W ramach sympozjum zorganizowano objazdy naukowe, prezentacje dokonanych na terenie Berlina rekonstrukcji architektonicznych oraz wykłady i panele dyskusyjne. Dr Zimnowoda-Krajewska uczestniczyła w panelu pt.: Reconstruction instead of original?

sympozjum