Rekrutacja na praktykę studencką w Szkocji

Friends of Glasgow Necropolis Project
OGŁOSZENIE O REKRUTACJI NA PRAKTYKĘ STUDENCKĄ W SZKOCJI

Dnia 2 lutego 2017 r. w Zakładzie Konserwatorstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przeprowadzona zostanie rekrutacja na trzymiesięczną praktykę studencką w Glasgow.

W ramach praktyki studenci konserwatorstwa będą prowadzić dokumentacją zabytkowego cmentarza oraz będą uczestniczyć w bieżącej działalności projektowo-konserwatorskiej miejscowego biura architektonicznego.

Do rekrutacji mogą przystąpić studenci konserwatorstwa III roku oraz I i II roku studiów magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych. Kandydaci proszeni są o nadesłanie listu motywacyjnego, rozszerzonego CV oraz oświadczenia o znajomości języka angielskiego. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w trybie konkursowym. Pod uwagę będą brane m.in.: stopień znajomości języka, opanowanie programu AutoCad oraz dotychczasowe wyniki studiów.

Zgłoszenia proszę złożyć w Zakładzie Konserwatorstwa lub przesłać na adres krawczyk@umk.pl do dnia 31stycznia br. (Temat: Glasgow Necropolis).

O godzinie i miejscu rekrutacji kandydaci zostaną powiadomieni droga mailową.

Prof. nadzw. Janusz Krawczyk
Kierownik Zakładu Konserwatorstwa