Oferta pracy dla studentów Konserwatorstwa oraz Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki.

Muzeum Auschwitz – Birkenau, poszukuje specjalistów ds. konserwacji zabytków oraz konserwatorów praktyków.

Oferta zatrudnienia skierowana jest do tegorocznych lub ubiegłorocznych absolwentów kierunku Ochrona Dóbr Kultury o specjalności  Konserwatorstwo oraz studentów Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki (z doświadczeniem) . W związku z perspektywą długoterminowej współpracy, najlepiej aby kandydaci pochodzili z terenu Śląska / Małopolski lub gotowi byli do przeprowadzki.

Praca od zaraz dla :
Absolwenta konserwatorstwa na stanowisku asystent konserwatorski w obowiązkach archiwisty/konserwatora/fotografa/pracownika naukowego (przeprowadzanie kwerendy historycznej i konserwatorskiej), wymagane prawo jazdy kategorii B, mile widziana znajomość języka niemieckiego ( praca z niemiecką dokumentacją budowlaną ) .

Umowa na okres próbny z perspektywą zatrudnienia na czas nieokreślony, dobre zarobki, duży zakres dni wolnych (dodatkowy urlop  martyrologiczny).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia wraz z CV na adres:  Oliwia Juras  ( oliwia.juras@auschwitz.org )