REKRUTACJA NA PRAKTYKI ZAWODOWE W SZKOCJI

Dnia 6.02.2016r w Zakładzie Konserwatorstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, przeprowadzona zostanie rekrutacja na trzymiesięczną praktykę studencką w Glasgow. W ramach praktyki studenci konserwatorstwa będą prowadzić dokumentacją zabytkowego cmentarza oraz będą uczestniczyć w bieżącej działalności projektowo-konserwatorskiej miejscowego biura architektonicznego.

Do rekrutacji mogą przystąpić studenci konserwatorstwa II i III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich (stacjonarnych i niestacjonarnych). Kandydaci proszeni są o nadesłanie listu motywacyjnego, rozszerzonego CV oraz oświadczenia o znajomości języka angielskiego. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w trybie konkursowym. Pod uwagę będą brane m.in.: stopień znajomości języka oraz dotychczasowe wyniki w nauce, a także opanowanie programu AutoCad.

Zgłoszenia proszę złożyć w Zakładzie Konserwatorstwa lub przesłać na adres Zakładu do dnia 4 lutego br.

(z dopiskiem Glasgow Necropolis). O godzinie i miejscu rekrutacji kandydaci zostaną powiadomieni droga mailową.
W razie wątpliwości proszę o kontakt mailowy na adres: krawczyk@umk.pl

Prof. nadzw. Janusz Krawczyk
Kierownik Zakładu Konserwatorstwa